Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality product Tru to size
Màu sắc: màu đen
Price: 377.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 70 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 55-60 cm |
| SKU | sb2409043813325349 |
Author: c***a
Date:
Review: Good quality product Tru to size
Màu sắc: màu đen
Author: s***i
Date:
Review: its so soft doesn't tangle and easy to style
Màu sắc: màu đen
Author: 9***6
Date:
Review: Hair Softness: bellísima mi sobrina toda una diosa ❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: màu đen
Author: l***1
Date:
Review: Looks absolutely stunning on.
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm